YAŞASIN CUMHURİYET, İLELEBET CUMHURİYET…

354
https://www.youtube.com/watch?v=kzCXnB7K-XY
Yayın tarihi 29 Ekim 2017 -
Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / Savaşla yanmış, yıkılmış bir ülkenin küllerinden yeniden doğuşu olan Türkiye Cumhuriyeti’mizin 94. yılı Kayseri’de büyük coşkuyla kutlandı.
Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Aziz şehitlerimiz, gazilerimiz ve kadın erkek, çocuk demeden bir millet tarafından kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin doğum günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen resmi kutlamalara, yediden yetmişe halk yoğun ilgi gösterdi.
AK PARTİ, MHP VE CHP YAN YANA
İlk olarak Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, AK Parti milletvekili Sami Dedeoğlu, CHP milletvekili Çetin Arık ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, valilik makamında protokol üyeleri ile bayramlaştı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği kutlamalara Valisi Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, AK Parti milletvekili Sami Dedeoğlu, CHP milletvekili Çetin Arık ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, MHP İl Başkanı Baki Ersoy, merkez İlçe Belediye Başkanlarından Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile Anayasa Komisyon Başkanı Hakim Dursun Büyükbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ile Baro Başkanı Av. Cavit Dursun da katıldı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin ve MHP İl Başkanı Baki Ersoy’un protokolde yan yana oturdukları görüldü.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle