Uyuşturucu tacirleri tüfek ve pala ile yakalandı

389
https://www.youtube.com/watch?v=TtdkrneJkI0
Yayın tarihi 3 Nisan 2018 -
Haber: Fatma Admiş / Kayseri’de polis ekiplerinin 12 adrese planlı projeli yapılan eş zamanlı operasyonda 8 şüpheli gözaltına alınırken, çok sayıda uyuşturucu madde ve tabanca, tüfek ve pala ele geçirildi.
8 UYUŞTURUCU TACİRİ GÖZALTINDA
Kayseri Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri kent genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik olarak planlı projeli dosya kapsamında 12 adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Yapılan operasyonda 11 şahıs yakalanırken, 3 şahsa uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapılarak salıverildi.
TABANCA, TÜFEK VE PALA ELE GEÇİRİLDİ
Şüpheliler S.E(34) E.Y(20), O.G(28),F.A(38),T.E(22).V.B(20),O.K(36),M.K(18) isimli 8 şahsa ise uyuşturucu madde ticaretinden işlem yapılarak göz altına alındı. Yakalanan şahısların yapılan üst, araç ve ev aramasında – 15 parça halinde 20 gram uyuşturucu maddelerden metamfetamin maddesi – 1 parça halinde 270 gram uyuşturucu maddelerden metamfetamin maddesi – 2 adet extacy hap – 1 adet tabanca ve bu tabancaya ait 30 tane fişek – 2 adet hassas terazi – 1 adet av tüfeği – 1 adet 6136 SKM Kapsamında pala – 1 parça halinde eroin – 2 adet uyuşturucu paketlenmesinde kullanılan rulo alimünyum folyo ele geçirildi.
Yakalanan 8 şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan işlem yapılarak gözaltına alınırken, işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara çıkarılacak.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle