TMSF’nin dansözlü eğlencesine Boydak Holding’den katılan oldu mu?

439
https://www.youtube.com/watch?v=mKsz2FJO46g
Yayın tarihi 17 Ekim 2019 -
Haber: Abdullah AlpayTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından Mevduat Sigortacıları Birliği toplantısına ev sahipliği yaptı. İstanbul Çırağan Sarayında düzenlenen eğlencesi bol gecede dansöz oynatılması, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Barış Pınarı Harekatında olduğu dönemde yapılması tepkilere neden olurken, TMSF’ye bağlı olarak kayyum ile yönetilen Boydak Holding’den geceye katılım olup olmadığı merak ediliyor.
Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye’de Fıratın doğusuna ülke sınırlarının güvenliğinin tehdit edildiği gerekçesiyle Barış Pınarı Harekatı başlatıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri cephede tehdit unsurlarıyla mücadele ederken, TMSF’nin eğlencesi bol ve dansözlü bir gece tertip etmesi şaşkınlık yarattı.
15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası FETÖ/PDY’ye bağlı olduğu düşünülen şirket ve holdinglere TMSF tarafından kayyum atamaları yapılmış ve kayyumlar devlet adına yöneticiliklerini sürdürmekte. Devletin önemli kurumlarından biri olan TMSF’nin düzenlediği Mevduat Sigortacıları Birliği toplantısına TMSF tarafından kayyum atanan şirket ve holdinglerin yöneticilerinin de toplantıya davet edildiği ve eğlencesi bol gecede dansöz oynarken, katılımcıların eğlenceye eşlik etmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Boydak Holding’den Kimin katıldığı Merak Ediliyor
TMSF tarafından İstanbul Çırağan sarayında düzenlenen eğlencesi bol geceye Kayseri’deki Boydak Holding’den kimin katıldığı merak ediliyor. Boydak Holdinge bağlı faaliyet yürüten İstikbal Mobilya çalışanları ise Barış Pınarındaki askerlere moral için asker selamı veren pozu paylaştı.
Dansözlü Gece Düzenleyen TMSF Yönetimi İstifa Etsin
İstanbul Çırağan Sarayındaki eğlencesi bol ve dansöz oynatılan gecenin görüntülerinin sosyal medyada bir anda olay olması üzerine, birçok kullanıcı TMSF yönetimini istifaya çağırdı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Melih Gökçek’de sosyal medya hesabından geceye ait video görüntüyü paylaşarak, “TÜRK ASKERİ, BARIŞ PINARI HAREKÂTINDA CEPHEDE CANLARINI ORTAYA KOYARKEN, EĞLENCEYE DOYAMIYAN TMSF DANSÖZ OYNATIYORSA, BU ORGANİZASYONU DÜZENLEYENLARE YUH OLSUN… TEK ÇÖZÜM, TMSF YÖNETİMİNİN TOPTAN İSTİFASI… İSTİFAYI BEKLİYORUZ…”notunu düştü.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle