Statlara giremeyen amigo Recai, cezasının kaldırılmasını istiyor

429
https://www.youtube.com/watch?v=7OUaKbk_JA8
Yayın tarihi 26 Kasım 2019 -
Haber-Foto: İlhan Deniz / Kayseri’nin amigosu olan ve statlarda taraftarın neşesi olan Recai Kahraman, bir basket maçında aldığı men cezası nedeniyle maçlara izleyemiyor. Amigo Recai, Vali Şehmus Günaydın’dan aldığı cezanın kaldırılmasını talep etti.
Kayseri’nin amigosu Recai Kahraman, bir basket maçında hakem ile tartışması nedeniyle men cezası aldığını ve maçlara giremediğini söyledi. Amigo Recai gazetemize yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 30 senedir Kayserispor ve Erciyesspor ile basketbol maçlarına hizmet etmekteyim. Basket maçında aldığım cezayı çok ağır görüyorum. Bayan bir hakem ile tartışmam küfürlü bile değildi. Sadece ‘ilk defa maç yönetiyorsunuz, aldığınız paranın hakkını verin, böyle maç mı yönetilir?’ dedim. Benden hakaret ettiğim iddiasıyla şikayetçi olmuş. Kamu görevlisine ne hakaret, ne küfür ettim. Toplum içerisinde, benim kızım da arkamdaydı, eğer ispatı varsa küfrün cezama razıyım” dedi.
Konuşmasında Vali Şehmus Günaydın’dan yardım isteyen Amigo Recai, “Hakeme hakaret bile değil, şikayetçi oluyor ve men cezası alıyorum. Kayseri’de ilk defa başıma geldi, bu cezamı hak etmediğimi düşünüyorum. Sayın valime sesleniyorum, yaptığım cezanın suç olmadığını düşünüyorum, sevilen, sayılan isim olan valimizden ricam bu cezanın kaldırılmasını talep ediyorum” diye konuştu.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle