Silahlı soyguncular kardaki ayak izlerinden yakalandı

406
https://www.youtube.com/watch?v=iQRo3ES_-q0
Yayın tarihi 5 Şubat 2020 -
Haber: Azim Deniz/ Kayseri’de geçtiğimiz günlerde bir akaryakıt istasyonunun marketinde yaşanan silahlı soygunun şüphelileri kardaki ayak izlerinden ve 400 saatlik kamera katırları incelendikten sonra yakalandılar.

2 Şubat gecesi Anbar Mahallesi Soman Kavuncu bulvarı üzerinde bir akaryakıt istasyonunun marketinde yüz kısmı kaşkol ile kapalı bir kişi silahla girdi. Çalışandan 3 bin TL ve 2 paket sigara alan şüpheli olay yerinden kaçtı.

Yapılan çalışmada polis ekipleri karlı zeminden yola çıkarak ayak izlerini takip etti. 4 kilometre adım adım ayak izleri takip edildi, daha sonra çevredeki iş yerlerinin kamera kayıtları da incelendi. Kaşkol, eldiven kapşonlu elbisenin çöpe atıldığı görüldü.

Güzergahtaki tüm kamera kayıtlarını toplayan polis 400 saatlik görüntü incelendi ve şüphelilerin bir hurda araca binip gizlendikleri, sonra yaya olarak kaçtıkları tespit edildi.

Şüpheli 27 yaşındaki B.B. ve şüpheli ile birlikte hareket eden 19 yaşındaki V.D. ve 24 yaşındaki R.Ö. suç aletleri ile yakalandı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle