Silahlı saldırıya uğrayan Ahmet Demir öldü

508
https://www.youtube.com/watch?v=lATxpMFsxfk
Yayın tarihi 7 Ocak 2020 -
Haber-Foto: Şeref Kahraman/ Kayseri Erciyesspor’un eski mali işler sorumlusu Ahmet Demir, adliye önünde silahlı saldırıya uğradı.

Kayseri Adalet Sarayı’nda bugün davası olan Kayseri Erciyesspor’un eski mali işler sorumlusu Ahmet Demir, adliye önünde avukat Özgür Aslan’ın babası ‘kara Mehmet’ olarak bilinen Mehmet Aslan ile karşılaştı. Sosyal medyada sürekli küfürleşme yaşadıkları iddia edilen ikili arasında karşılaşınca yine küfürleşme yaşandığı, Aslan’ın yanında bulunan silah ile Demir’e ateş ettiği öğrenildi.
Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekipleri sevk edilirken, tesadüfen hemşire olan bir kadın Ahmet Demir’e ilk müdahaleyi yaptı. Ambulans gelene kadar vatandaşlar kalp masajı yaparken sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye sevk etti.
Olay yeri inceleme ekipleri, Adliye önünde yerde 10 kurşun tespit ederken, şüpheli Mehmet Aslan ise polis ekiplerince yakalandı.
Ahmet Demir’in sanık olarak yargılandığı bugün 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde davası görülecekti. Demir’in avukat Özgür Aslan’ın eski müvekkili olduğu, babasına ve kendisine sürekli sosyal medyadan küfürleşme olduğu iddia edildi.
Ağır yaralı hastaneye sevk edilen Demir, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle