SAHTE FETÖ’CÜ DOKTOR DEMOKRASİ MİTİNGİNDE

338
https://www.youtube.com/watch?v=Mx78IpYUwUA
Yayın tarihi 26 Temmuz 2017 -
(ÖZEL) Haber: Şeref KAHRAMAN / FETÖ’cülere ait yurt dışındaki Tıp Fakültesi’nde okuyan, okulu yarım bırakarak, Kayseri’de kendisini doktor olarak tanıtıp, bir çok kadına evlilik vaadi ile şantaj ve tehditte bulunan sahte doktorun 15 Temmuz 2016 sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbetinde konuştuğu ortaya çıktı.
SAHTE DOKTOR TUTUKLANDI
Mağdur kadınlar, kendisini doktor olarak tanıtan tehdit ve şantajla parasını, evini ve arabasını alan 26 yaşındaki M.E.E.’yi polise şikayet etti. Polis, şüpheli hakkında ‘Cinsel saldırı, yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, şantaj, tehdit’ suçlarından dosya hazırlayarak Cumhuriyet Savcılığı’na gönderdi. Savcılık, 28 Nisan’da şüpheli M.E.E.’yi tutuklama talebi ile mahkemeye sevk etti. Mahkeme, şüpheliyi tutuklayarak cezaevine gönderdi. Şüphelinin evinde yapılan aramada, 15 adet M.E.E. adına düzenlenmiş Erciyes Üniversitesi öğrenim belgesi, yeşil renkli ameliyat elbisesi, doktor elbisesi, randevu kartı, belgeler ele geçirilmişti.
SAHTE DOKTOR İTİRAF ETMİŞTİ
Savcılık’taki savunmasında 2011 yılında FETÖ/PDY terör örgütü aracılığı ile Azerbaycan Tıp Üniversitesi’ne gittiğini altı ay kadar Tıp Üniversitesi’nde okuduktan sonra Türkiye’ye geldiğini, FETÖ/PDY örgütünde bulunan, şuan yurtdışındaki abiler aracılığıyla Makedonya’ya gittiğini, yine yarıda bırakıp Türkiye’ye geldiğini itiraf eden sahte doktor M.E.E.’nin, 15 Temmuz 2016 darbe girişimi sonrası düzenlenen demokrasi mitinglerine katıldığı ortaya çıktı.
DEMOKRASİ NÖBETİNDE KONUŞMUŞ
6 Ağustos 2016 günü saat:22.00’da da mitingde konuşma yapan M.E.E., “Osmanlı’nın torunları yeniden dünyaya hükümdar olacak, yeni Türkiye’yi kuracak. Bizim inancımızda bezginlik yoktur.Biz diyoruz ki Allah bize yeter kardeşim” dediği görüntülere Kayseri Deniz Postası ulaştı.
Sahte doktorun görüntülerini www.denizpostasi.com adresinden izleyebilirsiniz.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle