Polisten zehir tacirlerine nefes kesen operasyon

509
https://www.youtube.com/watch?v=QWcSVpyvh9I
Yayın tarihi 16 Ocak 2020 -
Haber: Şeref Kahraman / Kayseri polisi, uyuşturucu madde ticareti yapan 14 şüpheliye 36 ekip, özel harekat timi ve Narkotik Dedektör Arama köpeği ile operasyon yaptı. Uyuşturucuları hoparlöre zulaladıkları görülürken, nefes kesen operasyon polis kamerasına yansıdı.
16 Ocak’ta kent genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince 2 Ay süreli Teknik-Takip ile yapılan çalışmalarda 10 şahıs için 14 adreste eş zamanlı olarak saat:06:30 itibari ile 36 ekip, Özel Haraket Timi ve Narkotik Dedektör Arama köpeği ile operasyon yapıldı.
Operasyonda 6 adet tabanca ve 67 adet fişek, 2 adet pompalı tüfek ve 7 adet fişe, 2 adet Uyuşturucu paketlenmesinde kullanılan rulo alimünyum folyo, 1 adet 6136 kapsamında kılıç, 1 parça halinde esrar maddesi, 3 parça halinde metamfetamin maddesi, 1 adet Uyuşturucu kullanıma hazır düzenek ele geçirildi.
Toplam 14 şahıs yakalanırken, yakalanan şahıslardan 4’üne uyuşturucu madde kullanmak suçundan, 2’sine uyuşturucu madde ticaret yapmak suçundan işlem yapılarak salıverildi.
8 şahıs ise uyuşturucu madde ticaretinden gözaltına alınarak işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara çıkarılacak.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle