Muzaffer Elitaş, O Ses Türkiye’ye veda etti

440
https://www.youtube.com/watch?v=t8oN4_-_1ho
Yayın tarihi 2 Şubat 2020 -
Haber: Şeref Kahraman / Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye’ye Kayseri’den katılan Muzaffer Elitaş, düeolloyu kaybederek yarışmaya veda etti.
O Ses Türkiye düellolarda 1 Şubat 2020 Cumartesi Seda Sayan’ın takımından Muzaffer Elitaş ile Hakan Güney, “Antep’in Kalesinde” adlı şarkıyı söylediler. Ve performanslarına göre Seda Sayan, bir üst tura çıkan kişiyi açıkladı. Seda Sayan Hakan’ı tercih ederken, diğer jürilerden Elitaş’ı transfer eden olmayınca Muzaffer Elitaş, yarışmaya veda etti.
Beyaz, düello sonunda Muzaffer Elitaş için “Acayip bir ses, içimiz gidiyor ama doluyuz maalesef. Bizim bir şey söylememize gerek yok, halk görüyor” dedi.
Muzaffer Eitaş, sosyal medyadan yarışma sonrası şunları yazdı: “Yorumu sizlere bırakıyorum… Beyazıt Öztürk’ün de dediği gibi ‘Bizim bir şey söylememize gerek yok halk zaten gördü göreceğini.’ Bu süreçte beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”
22 Aralık 2019’da Kayserili ses sanatçısı Muzaffer Elitaş, yarışmacı olarak katıldığı programda ‘doktor’ isimli şarkı ile 3 jüriyi döndürmeyi başarmış, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk, Elitaş’ın muhteşem sahne performansı ile dönerken, Murat Boz ise dönmedi. Muzaffer Elitaş, Seda Sayan’ın takımını tercih etmişti.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle