KAYSERİSPORLU FUTBOLCULARDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİ

169
https://www.youtube.com/watch?v=4L1m4xFeBUA
Yayın tarihi 24 Kasım 2017 -

 

Haber-Foto: Ferhat TÜRK/ 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle Kayserispor’lu futbolcular, öğrencilerle buluştu. Kulüp Başkanı Erol Bedir de sürpriz ziyarette yer aldı.
Kayserisporlu Umut Bulut, Asamoah Gyan ve Erkan Kaş, öğretmenler günü nedeniyle Ahmet Eren Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluştu. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören futbolcular, hatıra fotoğrafı isteklerini geri çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde 32 yaşına giren Asamoah Gyan için sürpriz bir doğum günü yapıldı. Gyan yapılan sürpriz doğum günü nedeniyle öğrencilere teşekkür etti.
GYAN, “TÜRK İNSANLARINI MUTLU ETMEYE ÇALIŞIYORUM”
Asamoah Gyan, Umut Bulut ve Erkan Kaş öğrencilerin karşısına geçerek soruları yanıtladı. Gyan, “Her öğretmenin öğretmenler gününü kutluyorum. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Elimden geldiğince Türkiye’deki insanları yardım etmeye, Mutlu etmeye çalışıyorum. Siz öğrenci olarak elinizden geleni yapın. Sadece geleceğe iyi bakın. Başkanıma teşekkür ediyorum beni buraya getirdiği için. Aslında Kayseri’ye geldiğimde muhteşemdiniz. 10 binlerce taraftar karşıladı beni. Bana da güven verdi” şeklinde konuştu.
Erkan Kaş, “Burada olduğum için çok mutluyum. Her genç bir karar vermeli ve ona göre adımlar atmalı ifadelerini kullanırken, Umut Bulut ise, “Taraftarlarımız bizim en büyük silahımız. Bütün taraftarların statları doldurmaları gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.
“HER YERDE 3 PUAN GÖRÜYORUM”
Kulüp Başkanı Erol Bedir ise, oynanacak olan Başakşehir maçı için, “Her yerde 3 puan görüyorum” dedi. Takımın gidişatından ve alınan puanlardan mutluluk duyduklarını ifade eden Bedir, okul öğrencilerinden pasoligi olanların, Başakşehir maçını ücretsiz izleyebileceğini de söyledi.

Kategori

Reklam

Yorumunu ekle