Kayseri Ülkü Ocakları Ortaöğretim Başkanı serbest

396
https://www.youtube.com/watch?v=ZZ2iJQOPiF0
Yayın tarihi 4 Aralık 2019 -
Haber: Azim Deniz/ Geçtiğimiz günlerde Kayseri Ülkü Ocakları ile İyi Parti il teşkilatı arasında yaşananstand tartışması sonrası gözaltına alınan Kayseri Ülkü Ocakları Ortaöğretim Başkanı serbest bırakıldı.
ÜLKÜCÜLER KARAKOL ÖNÜNDE TOPLANDI
İYİ Parti ile Kayseri Ülkü Ocakları arasında yaşanan stant kavgası karakola taşındı. Kayseri Ülkü Ocakları Ortaöğretim Başkanı polis ekiplerince göz altına alındı. Arkadaşlarının göz altına alındığını ve sabaha kadar tutulacağını öğrenen ülkücüler Reşat Vural Polis Merkezi önünde toplandı.
HAKKI DA HUKUKU DA DEVLETİMİZ BİLİR
Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan karakola giderek bilgi alırken, MHP İl Başkanı Serkan Tok da geldi. Tok yaptığı açıklamada “Kardeşimiz akşam altıda göz altına alınıyor. O saatte Savcımız İle nöbetçi savcımız arasındaki trafik nedeniyle arkadaşımız sabaha kadar göz altında kalacak. Emniyet mensuplarımızdan Allah razı olsun, sabah adliye ne diyorsam hukuk ne diyorsa ona saygı duyacağız. Teşkilat gereği milletimize saygımız, devletimize saygımız terbiyemiz gereğidir, her türlü kanuni hakkımızı kullanacağız. Hakkı da hukuku da devletimiz bilir” diye konuştu.
SERBEST KALDI
Sabah erken saatlerinde Savcılığa sevk edilen Kayseri Ülkü Ocakları Ortaöğretim Başkanı İhsan Mert Ebiçlioğlu’nun çıkarıldığı nöbetçi mahkeme 4. Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle