İş yerinden çıkan kadına kurşun yağmuru

374
https://www.youtube.com/watch?v=TaM_DwgtxxM
Yayın tarihi 31 Temmuz 2019 -
Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de işyerinden çıkan bir kadın, tartıştığı bir şahıs tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.
Kocasinan ilçesi Serçeönü Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi Kalender İş Merkezi yanında meydana gelen olayda, bir inşaat şirketinde çalışan kadın mesaisinin bitiminin ardından iş yerinden çıktı.
İş Merkezi’nden çıkan Gülay isimli kadın, 38 AG 215 plakalı araç ile olay yerine gelen kimliği henüz belirlenemeyen şahıs ile tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönünce şahıs, yanında bulunan silah ile kadına kurşun yağdırdı. Şahıs, olay yerinden aracı ile kaçarken, ağır yaralanan talihsiz kadın ise olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.
“TABANCA TUTUKLULUK YAPINCA KAÇTI”
Görgü tanığı o yüz gözümün önünden 6 ay gitmez, o adamın katil yüzü gözümün önünden gitmez. İlk sessiz sessiz konuşuyorlardı. Ondan sonra birden bire tartışma hararetlenmeye başlandı. Siyah pantolon siyah gömlekli 30’lu yaşlarda bir adam, tam bir psikopat tipler olur ya elinde silah ile kadına önce bir el ateş etti. Kadın bir mermiyi yiyince düştü, gözümüzün önünde adam daha sıkıyor, kadın yere düşmüş daha sıkıyor, tabanca tutukluluk yapınca kaçtı” diye konuştu.
Olay yeri inceleme ekipleri silahlı saldırının yaşandığı yerde inceleme yaparken, polis kaçan şahsı yakalama çalışmalarına başladı.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle