Gizem’in öldürülmeden son paylaşımı

597
https://www.youtube.com/watch?v=2lTti9X_iaU
Yayın tarihi 9 Ekim 2019 -
Haber: Şeref Kahraman / Kayseri, son üç günde ikinci kadın cinayeti ile sarsıldı. Kayseri’de tartıştığı kocası tarafından başından vurularak öldürülen 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’in öldürülmeden 4 saat önce sosyal medya hesabından ‘Bugün benim efkarım var, değme felek değme’ adlı şarkıyı paylaştığı görüldü.
SİLAHI İLE BİRLİKTE KAÇTI
Melikgazi ilçesi Tavlusun Mahallesi’nde meydana gelen olayda Gizem Vural Dik, eşi Mehmet Dik ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu Mehmet Dik, ruhsatsız silahı ile 4 yıllık eşi, 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’i başından 1 el ateş ederek öldürdü. Polisi arayarak eşini vurduğunu söyleyip, silahı ile birlikte kaçan Mehmet Dik, polis tarafından her yerde aranıyor. Çiftin çocuklarının ise o sırada babaannesinde olduğu iddia edildi.
‘EVLİ, MUTLU, ÇOCUKLU’
Öte yandan 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’in sosyal medya hesabından öldürülmeden 4 saat önce yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Dik’in, ‘Bugün benim efkarım var, değme felek değme’ adlı şarkıyı paylaştığı görüldü. Gizem Vural Dik’in eşi ile fotoğrafının olduğu profilinde ‘evli, mutlu, çocuklu’ yazısı da dikkat çekti.
Kayseri’de 7 Ekim’de evden uzaklaştırma cezası bulunan oto lastik tamircisi Mustafa Çay (35) da evli olduğu Cevahir Çay’ı (30) otobüs durağında bıçaklayarak öldürmüştü.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle