DOKTORDAN ŞOK SÖZLER: BEN İSTEDİĞİM ZAMAN AMELİYATINI YAPARIM

433
https://www.youtube.com/watch?v=AxziiiCQnAs
Yayın tarihi 23 Ocak 2020 -
Haber: Şeref Kahraman / Kayseri Şehir Hastanesi’nde çekildiği iddia edilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde bir doktorun 100 kilometre yoldan geldiğini ve babasının durumunun kötü olduğunu söyleyen ve adeta doktora yalvaran hasta yakınına “Hasta bulaşık, kimse yatış vermez, babanın aciliyeti yok. Ben bunun ameliyatını yaparım ama ben istediğim zaman yaparım, zaten ayağı kesilecek” dediği ortaya çıktı.
“YEMİN EDERİM DAYANAMIYORUM HOCA”
Şehir dışından geldiğini söyleyen hasta yakını, videoda “Benim babamın ayağı kesilecek diye 100 kilometre yoldan geldik, 4 aydır bekliyoruz, 4 ay. Şimdi yatış alamıyoruz, yemin ederim dayanamıyorum hoca. Allah rızası için, adam ölsem kurtulsam diye ağlıyor” diyerek adeta doktora yalvarıyor.
BEN NASIL İSTİYORSAM ÖYLE OLUR
Videoda güldüğü de görülen doktorun “beni dinle, sen bir tane hastasın, senin gibi yılda on tane geliyor” dediği, hasta yakınının da ‘benim babam bir tane’ dediği görülüyor. Hasta yakınının “Bu iş olmayacaksa olmayacağına dair bir belge vermek zorundasın’ diyor, doktor ise ‘ben belge felan veremem. Ben nasıl istiyorsam öyle olur’ cevabı veriyor.
BEN İSTEDİĞİM ZAMAN YAPARIM
Yol gösterilmesini isteyen hasta yakınına doktor, “Hastanı alıyorsun, üniversiteye götürüyorsun” diyor, üniversitenin de almadığını söyleyen şahsa, doktor ‘Almaz, hasta bulaşık ya. Babanın aciliyeti yok, kesilecek zaten, kaç tane hastanın ayağı kesildi. Ben bunun ameliyatını yaparım ama ben istediğim zaman yaparım” dediği görüldü.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle