Araçtan ve evden onlarca malzeme çalan 2 hırsız tutuklandı

441
https://www.youtube.com/watch?v=Xtq0-QCiY3U
Yayın tarihi 3 Şubat 2020 -
Haber: Bayram Dalmaz / Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Akkışla ilçesinde bir evden ve araçtan onlarca malzeme çaldıkları tespit edilen 2 şüpheliyi yakaladı, şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında Kayseri İli Akkışla İlçesi Kululu Mahallesinde ikamet eden (M.K.) isimli şahsa ait evin garajında bulunan aracınınve evininin içerisinde bulunan LCD televizyon, hızar makinası, hilti matkap, mengene, bilgisayar, lokma takımı, fayans kesme makinası ve dikiş makinasının çalındığı ihbarı geldi. İhbar sonrası harekete geçen Jandarma Komutanlığı ekiplerine bildirilmesi üzerine yapılan araştırma ve soruşturma neticesinde;(A.K.) ve (E.Ö.) isimli şahısların hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edildi.

Şahıslar çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Bünyan Cezaevine sevk edilirken, Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarakyürütülmekte olanfaaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği belirtildi.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle