Acılı anneden yürek yakan paylaşım ‘ben de öleceğim anne’

424
https://www.youtube.com/watch?v=g03UCZ-cvIU
Yayın tarihi 8 Ocak 2020 -
(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’nin Hacılar ilçesinde sokak köpeklerin saldırısı sonucu hayatını kaybeden ve tüm Türkiye’yi yasa boğan 14 yaşındaki Mehmet Özer’in ölümünün 1. yıl dönümünde paylaştığı video ile yürek dağladı. Videoda Özer’in annesine, ‘Mesela, okudum, Kayseri’yi satın aldım, İstanbul’u satın aldım anne ama ben de öleceğim’ dediği görüldü.
Kayseri’nin Hacılar ilçesinde 4 Ocak 2019’da sokak köpeklerin saldırısına uğrayan Ayşe Baki Simitçi Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Özer (14) hayatını kaybetmişti.
Tüm Türkiye’yi yasa boğan ölümün üzerinden 1 yıl geçti. Mehmet Özer’in acılı annesi Sevda Özer, oğlunun ölümünün 1. yıl dönümünde paylaştığı video ile yürek dağladı.
14 yaşında köpek saldırısında hayatını kaybeden talihsiz Mehmet Özer’in annesinin sosyal medyada paylaştığı videoda, Mehmet Özer’in “Azrail’in de canı alınacak ya anne. Ölümün bu kadar acı verici olduğunu bilseydim ben bu işi yapmazdım diyecekmiş. Mesela, okudum, Kayseri’yi satın aldım, İstanbul’u satın aldım anne ama ben de öleceğim” dediği görülüyor.
‘BEN DE ÖLECEĞİM ANNE’ DEYİŞİNE ÖLÜRÜM ÇOCUK…
Paylaştığı videoda ‘Vuslatın mübarek olsun güzel çocuk’ diye yazan anne Sevda Özer, “Sesine kurban olduğum, ‘ben de öleceğim anne’ deyişine ölürüm çocuk. Neden bu kadar erken gittin, her şeyden herkesten daha çok özledim seni, mekanın cennet olsun kelebeğim” yorumunu yaptı.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle