16 HIRSIZLIK OLAYINA KARIŞAN İKİ ŞÜPHELİ YAKALANDI

336
https://www.youtube.com/watch?v=tzNRrsG3OoY
Yayın tarihi 16 Mayıs 2018 -
Evlerine pitbull cinsi köpeği bağlayarak polisten kaçmaya çalıştılar
Haber-Foto: Şeref Kahraman – Kayseri’de otomobil, kamyonet, minibüs ve otodan plaka hırsızlığı gibi 16 olaya karıştıkları tespit edilen 1’i yabancı uyruklu iki şüpheli polisi oyalamak için pitbull cinsi köpeği bağladıkları evlerinden yaya olarak kaçmaya çalıştıkları sırada yakalandılar.
Son zamanlarda Kayseri’de meydana gelen otomobil, kamyonet, minibüs ve otodan plaka hırsızlığı gibi olaylar ile ilgili olarak Asayiş Şube Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri araştırma ve inceleme başlattı.
Hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şüpheli veya şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan araştırma ve çalışmalar neticesinde bu olayların şüphelisi oldukları tespit edilen A.D. ile yabancı uyruklu A.T. isimli şüpheliler hakkında yakalama karar çıkarıldı.
İki şüpheli 15 Mayıs’ta polisi oyalamak için pitbull cinsi köpeği bağladıkları evlerinden yaya olarak kaçmaya çalıştıkları esnada yakalandılar.
ELİNDEN SİMİTİNİ BIRAKMADI
Yakalanan bu şüpheliler kentte toplam 16 olayı gerçekleştirdikleri tespit edilirken, A.D. ile A.T. isimli iki şüpheli Emniyet’teki sorgularının ardından Adliye’ye sevk edildi. Şüphelilerden biri Adliye’ye getirildikleri sırada elinden simit olan poşeti düşürmediği görüldü.
Kategori

Reklam

Yorumunu ekle